IMG859

Telewizja nakręciła dowcipy z sołtysem

Ekipa producenta programu Must  be the music emitowanego w Telewizji Polsat przygotowywała w Wąchocku materiał o uczestniku muzycznego show. Jak już informowaliśmy Kapela Sołtysa z Wąchocka po występie w nagraniu pierwszego odcinka programu dostała 4 głosy na TAK od surowego jury i wystąpi w następnym odcinku. Emisja V edycji znanego programu rozpocznie się po wakacjach.

Producenci programu dopatrzyli się w legendzie humoru o Wąchocku szansy na uatrakcyjnienie programu. Jednocześnie pojawiła się okazja dla kolejnej darmowej promocji Wąchocka. Producent realizował w Wąchocku materiał o dowcipach. Przewodnikiem był Marek Samsonowski honorowy sołtys i lider kapeli.

Przed kamerą zostało odegranych kilka humorystycznych scenek. Ludzie szli w kaskach do kościoła, wykopy łopatą symbolizowały zamiar pogłębiania wiary. Była próba wyboru sołtysa toczeniem koła, które trafia w wychodek i pokazanie, że sołtys zwinął asfalt. Do zilustrowania tego dowcipu posłużył fragment sfrezowanej ulicy Wielkowiejskiej koło UMiG w Wąchocku.

Efekt kilkugodzinnej pracy realizatorów zobaczymy w dwuminutowym felietonie filmowym podczas emisji odcinka Must  be the music.

Share via email+1Share on TwitterShare on Facebook

Skomentuj (Komentarzy: 16)

Informacje o wachock.info

Strona redagowana od września 2010.Liczba zamieszczonych artykułów 1250
Ten wpis został opublikowany w kategorii AKTUALNOŚCI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • boisko plażowe
  Piłka plażowa w Wąchocku
 • eos do 30072012 122
  Sentymentalna wizyta w Muzeum Wsi Kieleckiej
 • IMG626
  Rura wzdłuż Wielkowiejskiej położona
 • IMG839
  Wyjazd na krajówkę ze znakiem STOP
 • IMG850
  Kontrowersyjna interwencja policjantów z Wąchocka
 • plażowa
  W niedzielę dogrywka w „siatkę” plażową.
 • o.jerzy
  Zmarł o.Jerzy, były proboszcz parafii i przeor klasztoru.

 • Łyki statystyki. 150 tysięcy odwiedzin na stronie wachock.info
 • pies
  Z ostatniej chwili: Pies Baryła się odnalazł.
 • IMG853
  Paliły się trociny w silosie na tartaku.
 • kogut
  Pół wieku strażaków z Wielkiej Wsi

 • Odpust na Rocha.

 • Nie odwołano prezydenta – komentarz po referendum w Starachowicach.
 • rewitalizacja2
  Początek zmian. Rusza rewitalizacja centrum Wąchocka. Kościelna to już oznakowany teren budowy.
 • błyskawica
  Piorun uszkodził hejnał i komputery w aptece
 • bruk Kościelna
  Już zdjęli bruk (przed) za bramką.
 • wjazd
  Na Wielkowiejskiej jest już pierwszy fragment nowego chodnika.

 • Prowadzący działalność. Uważajcie. Firma z Warszawy chce pieniądze za wpis.
 • budowa1
  Uwaga mieszkańcy Wielkowiejskiej! Zakaz ruchu pojazdów.
 • ponury
  100 lat temu urodził się nasz Bohater

16 odpowiedzi na „Telewizja nakręciła dowcipy z sołtysem

 1. Smuga pisze:

  szkoda że sołtys nie ma wyglądu sołtysa, sołtysa jest tak śmieszny że aż najlepiej stałoby się żeby po jego dowcipach pojawił się baner że mamy się śmiać wtedy.
  Rożmiej wykreował postać sołtysa chłopa gawędziarza bez robienia tego pod publiczkę. szkoda że został ukatrupiony ten trend honorowego sołtysa chłopa gawędziarza.
  gitara i pitolenie z ekipą grajków panie Samson to nie wszystko. bo tym się kreuje nie postać honorowego tylko swoją własną…..

 2. lans pisze:

  Smuga, coś widzę zawiść się odezwała. A ty umiesz na czymś pitolić? Był chłop gawędziasz, a teraz jest grajek bo Rożmieja to akurat twoja ekipa pogoniła.

 3. POgromaca pisze:

  haha lepsze jołki opowiadasz niż honorowy – jego ekipa :-) żal bracie żal. Smuga najchętniej by” swojej” ekipie zafundował bombkę typu Little Boy-poczytaj jego wypowiedzi na tej stronie internetowej. a później się odzywaj w adresowaniu pustych infantylnych durnowatych postów.

  Wracając do artykułu mnie również się mało podoba ten obecny honorowy- może i jest jakąś promocją miasta ale bardziej chyba swoją i kapeli sołtysa – pytanie na ile udział i „sukcesy” w polsatowskim szoł są wyreżyserowane- bo coś tu ordynarnie śmierdzi…..

 4. jajko pisze:

  He he ale szopka dla mnie to wygląda tak dobry start gowno wart następnym razem pan S pobeczy ze swoimi malpkami i odpadnie jak balas i taki będzie koniec przedstawienia

 5. mac pisze:

  Liczyłem na przyjazną atmosferę wokół tego wydarzenia. Odpadnie, nie odpadnie to i tak już zaszedł bardzo daleko. Tak się składa, że zanim się dojdzie do tego etapu odpada kilka tysięcy uczestników. Sam nie wróżyłem Markowi dalekiej drogi w tym programie a okazało się, że to ja gowno sie znom. Sołtysie Trzymaj się ramy. Ty dla Wąchocka czy Wąchock dla Ciebie. Przecież nie Skarżysko.

 6. Pawel pisze:

  Zamiast się cieszyć, że Wąchock ma darmową promocję, do tego z przymrużeniem oka, zawiść. Ludzie zbastujcie, no chyba że pasuje Wam ten grajdołek, w którym niedługo nawet autobus się nie zatrzyma.

 7. Owieczka pisze:

  Oj grumbki , grumbki choćby nie wiem co dobrego robiło się dla Wąchocka to Wam i tak będzie źle. Marku tych złośliwych olewaj i pnij się jak najwyżej. Ja jestem z tobą. Miło jest posłuchać o Wąchocku w TV.

 8. Anonim pisze:

  Super, tak trzymać i nie zwracać uwagi na zawiść m.in w komentarzach, wszystkim nigdy się nie dogodzi, taki już nasz naród, sołtys bardziej promuje miasto niż nasz szanowny Pan……

 9. alladyn pisze:

  Satyra na temat Wąchocka jest wesoła i dowcipna ale mnie trochę denerwuje…A czy to jest promocja miasta, czy swoisty sposób dołowania mieszkańców…

 10. joker pisze:

  Co do artystycznej formy kapeli sołtysa to chyba nikt nie ma wątpliwości, że to baaardzo przeciętna ekipa i dostali się pewnie tylko aby uatrakcyjnić program Wąchockiem, ale z drugiej strony promocja miasteczka jest i niech tak będzie.

 11. Ok, jedziemy… jeżeli jest taka osoba, która potrafi zapewnić Wąchockowi lepszą promocję to proszę o podanie jej nazwiska w komentarzu – bo ja jak narazie nie mogę znaleźć.
  Użytkowniku Smuga, móglby się Pan przedstawić tutaj na forum z imienia i nazwiska i dopiero wtedy zamieszczać wiadomości. Dodatkowo jeśli sądzi Pan, że „pitolenie to nie wszystko” to czy może Pan zaproponować coś atrakcyjniejszego? Jeśli nie to najzwyczajniej w świecie marnuje Pan energię elektryczną włączając komputer i sieje Pan zawiść. W generacji Y takie osoby nazywamy „trollami” :) Proszę sprawdzić w słowniku slangu.
  Mnie kapela się bardzo podoba. A na koniec motto: „Wąchocka kapela niech napierdziela !!!”

 12. sebek pisze:

  a co tu promować – do czego ludzi zapraszać . klasztor tylko klasztor bez tego Wąchock byłby tylko jakąś miejscowością na mapie bez większego echa. splot historii i kościół to jedyny nasz atut !
  kapela ? ludzie może i promuje ale pytanie co miejscowość turystyczną? w której nie ma gdzie spać, nie ma gdzie i co zjeść i się przysłowiowo wysra….ć co my chcemy promować? jak tu mamy ludzi z zewnątrz ściągnąć ? i co im zaoferować skoro nie mamy zaplecza? i jak ich zachęć do ponownego przyjazdu ? co kapela będzie grała przed kościołem przez cały weekend by turyści nie wyjeżdżali …co maksymy, knajpa w kościele i nocleg pokątnie na sabatówce rozwiąże problemy logistyczne Wąchocka?. najpierw zrobić zaplecze gastronomiczno-logistyczne a później resztę tylko z kim jak tu w Wąchocku wszyscy krótkowidze bo niewiedzą tego co jest najbardziej potrzebne panie Bartku kapela nie schowa tych braków pod dywan !
  odnosząc się do postów powyżej uważam je za przemyślane prowokacje zmuszające do dyskusji i refleksji nad problemem promocji gminy i jej charakteru. i autorom tych postów się to udało .
  dla mnie Smuga i jajko osiągnęli swój chyba cel.

  Pozdrowienia dla krótkowidzącej władzy z Wielkowiejskiej

 13. koko pisze:

  Szkoda że w wachocku wszystko zaczyna się od dupy strony grumpki patrzą tylko na siebie jak ma być dobrze i czym chcą zachęcić ludzi żeby zajrzeli do miasteczka jak nie ma knajpy nie ma gdzie sie przespać a latem niech wybacza ale w zabiance nie będzie nikt chciał pływać kiedyś płynęła sobie rzeka można było piwko zabrać przyjaciół i miło posiedzieć nad woda a teraz zrobili staw inżynierowie z drugimi magistrami i władza i tyle z tego wyszło że trzeba gdzie indziej jeździć szlak by to trafil a tak się podniecali wracać na drzewa z komórkami włyodarze zasrane i nie schodzić i dac komuś innemu za was myśleć kupa matolow i tyle

 14. koko pisze:

  A kapela jak kapela jak legendy prl u te same mordy trzymajace się koryta pozdrowienia dla info wachock narazie

 15. joker pisze:

  Do:Bartosz Wilczyński
  Mimo iż po części rozumiem Twój atak na Smugę bo sam jego (a właściwie chyba jej, jak mi się wydaje) poglądy uważam często za dno ale nie masz racji….
  Tu nie chodzi o jednostki, które mają promować Wąchock, tylko o grono zajebiście współpracujących ze sobą osób, kreatywnych, młodych i działających na różnych płaszczyznach, które są w stanie sprawić, że Wąchock będzie znany i lubiany a także atrakcyjny dla mieszkańców naszej miejscowości i powiatu. Sam sołtys nic tu nie pomoże, bo zrobi jeden występ w tv, będzie duuużo śmiechu (bo przecież nie profesjonalizmu) i za trzy miesiące wszyscy zapomną…ale co potem;/

 16. Smuga pisze:

  widzę że udało mi się to o czym piszecie – wprowadzić dyskusję, o promocji miasta .
  władze powinny zacząć pracę organiczną u podstaw promocji i podnoszenia walorów atrakcyjności miasta – co powinno być naszą trampoliną w rozwoju gminy
  Niestety kapela Samsona jest tylko namiastką promocji naszego grajdołka. brakuje nam baz lokalowych i gastronomicznych nawet rewitalizacja i ekipa sołtysa nawet jeśli wygra polsatowski szoł nie rozwiąże palących problemów które leżą u podnóża porażki atrakcyjności gminy. a bez tego nie można odnieść chodź małej glorii, ( ciekawski turysta przyjedzie raz do wąchocka i na tym koniec bo co tu jest robić ? zwiedzić kościół i jechać dalej do tst na jaki obiad czy się przespać. )
  Wąchock niestety powinien zadbać o podstawy w infrastrukturze w celu doprowadzenia do powstania coś na wzór „minikurortu ” a później robić resztę. no ale zaczynamy chyba od dupy strony i liczymy że biznes prywatny zrobi resztę ( czytać hotel i jaką restaurację ) , tylko czy są prowadzone takie rozmowy z inwestorami ? a może należałoby wraz z ruszeniem prac rewitalizacyjnych zacząć za pomocą nęcenia kija i marchewki rozmowy z biznesem – bo naprawdę Wąchock może być piekielnie atrakcyjny i łakomym kąskiem dla biznesu, zaś lokalne środowisko może czerpać z tego niezłą kapuchę no ale trzeba tu rozwiązań długofalowych zrealizowanych w bardzo krótkim czasie bo przegramy i zaprzepaścimy szansę na fajny skok na kasę i popularność. ale do tego potrzeba jak napisał joker – zebrać należy ekipę młodych ludzi nastawionych na sukces i na zagrania niekonwencjonalne ponieważ trzeba opracować plan i go zrealizować w bardzo szybkim czasie. burmistrz nie jest wyrocznią w Wąchocku dlatego należy zmienić podejście do tej materii.

  Pozdrawiam i zachęcam do pisania, ponieważ dyskusja rodzi pomysły a pomysły przekuwa się w czyny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.