IMG544

Bezmózgowcy! Dlaczego zdewastowaliście latarnie?

Nie ma słów, by opisać to co wydarzyło się na promenadzie wokół zalewu w Wąchocku.  To największy wandalizm w tym miejscu od powstania obiektu. Przewrócone zostały 2 słupy stylowych latarni. Potłuczonych zostało kilka kloszy, skradziono kolejne kosze. Tak zakończył się marsz kilku osób po promenadzie. Kim byli i czy uda się ustalić ich personalia odpowie zapewne policja. Teren ten objęty jest monitoringiem. Być może kamerom udało się zarejestrować twarze łobuzów. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że po zdarzeniu policja legitymowała młodych ludzi, którzy mogą mieć związek ze sprawą. Straty są znaczne i nie może być tolerancji dla takich zachowań. W minioną sobotę w rezerwacie Rydno odbywała się cykliczna impreza nawiązująca do prehistorycznych czasów cywilizacji na tym terenie./tsz/

Share via email+1Share on TwitterShare on Facebook

Skomentuj (Komentarzy: 12)

Informacje o wachock.info

Strona redagowana od września 2010.Liczba zamieszczonych artykułów 1250
Ten wpis został opublikowany w kategorii AKTUALNOŚCI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • 1 maja
  Dziś 1 maja – zobacz archiwalny film z pochodu w Wąchocku
 • IMG450
  Strażacy w Święto Pracy byli w pracy. Duży pożar „za torami”
 • kopie z LG 312
  Rodzinna majówka na święto miasta. Młodzieżowa Rada zaprasza 3 maja pod MGOK.
 • IMG458
  Msza Św. za Ojczyznę na 3 maja. Niegroźny wypadek dziewczynki z pocztu sztandarowego
 • IMG462
  Zaczyn przed Euro 2012
 • IMG466
  Święto Miasta przy Rodzinnej Majówce
 • nokia agi 543
  Nie ma już najstarszej „tablicy ogłoszeń”
 • telefon 986
  50 lat „nowej” szkoły. Konkurs literacki dla absolwentów
 • IMG509
  Przed EURO 2012 – Boisko w Parszowie
 • IMG_4591
  Nie będzie lewoskrętu.

 • Informacje od Czytelników
 • IMG549
  Nareszcie! Będą remontować Wielkowiejską
 • IMG550
  Już wiadomo którędy do Wąchocka
 • sesja 24.02
  Obrady dziś i jutro
 • IMG528
  Byliśmy w Barze- relacja i zdjęcia z Ukrainy
 • IMG559
  Poważny wypadek motocykla w Wielkiej Wsi.
 • mammobus2
  „Medica” zaprasza do mammobusa na badania
 • IMG573
  Frezują. Rozpoczął się remont DK 42.
 • piłka
  Cieszą się w Wąchocku, Euro się zaczyna – DESZCZ pokrzyżował plany
 • IMG579
  Dzień Dziecka.Turniej odbył się w szkole. „Polska” wyszła z grupy.

12 odpowiedzi na „Bezmózgowcy! Dlaczego zdewastowaliście latarnie?

 1. ReapperS pisze:

  Rydno nawiązuje do prehistorycznych czasów i się dziwicie teraz że ktoś chciał się poczuć jak Dzikus ? Wszedł na latarnie i się pobujał .. jeden z kolegą jak małpeczki a że zrobiliście tak te lampy które same wypadają z ziemi to wasz problem . Koszy nikt nie kradnie tylko pływają w zalewie .. w Tym syfie co zrobiliście całym .. no to na tyle komentowania .

  ps.
  Pozdro dla Bezmózgowców ! :)

 2. Smuga pisze:

  pewnie na monitoringu nic nie wyjdzie – bo nic nie widać będzie.
  cóż ekipa pewnie to miejscowa dobrze znana mieszkańcom ale (nie)znana policji ;)
  życzę złapania wandali-kretynów i dowalenia im takich kar żeby następnym razem pomyśleli zanim się pohuśtają na lampach.
  a najlepiej złapać ich wywieść pod Zębiec w las i profilaktycznie gum przez łopatki przyłożyć.

 3. ReapperS pisze:

  Smuga ? Jarosław ? Tylko to kojarzę ale na zębiec to na k… możesz jeździć ^^ a nikt się nie odważy „spałować” miejscowych ^^

 4. aaa pisze:

  Mam nadzieję, że tym bezmózgowcom ktoś mieszkania tak zniszczy!!!

 5. Chory antyterrorysta pisze:

  A Ty Tomku SZ. wielorybie jesteś mózgowcem?:D O ile dobrze pamiętam to Ty niszczyłeś plakaty innych kandydatów na burmistrza Miasta Wąchock!:/ Więc Ty na mózgowca nie wyglądasz! I na przyszłość nie osądzaj innych…Tyle mam do powiedzenia na ten temat…

 6. pestox pisze:

  Od jakiegoś czasu mamy super w okolicy a musimy patrzec na to jak dewastowana jest nasza praca .To przykre ze sa ludzie którym sranie pod siebie sprwia przyjemność . Smrud i tchórzostwo jedną ma oblicze , cwaniaka który myśli że jest fifarafa przed kumplami jak walnie lampe ktora nie odda.

 7. Smuga pisze:

  O ciekawa zagwozdka choć nie w temacie. 29 maja jak podaje jedna z gazet do warszawy na spotkanie z prezydentem jedzie bburmistrz, jego zastepca i kierownik referatu budownictwa ( sic! )
  To już skandal czy jeszcze nie ? Jaki klucz doboru osoby trzeciej ?

 8. mac pisze:

  Jakim debilem trzeba być by pozdrawiać wandali co niszczą mienie? Że niby jest z nich dumny? Takie zachowanie trzeba piętnować a nie przymilać się.

 9. ReapperS pisze:

  Mac a może to ziomki zniszczyli ? ktoś zna czemu to zrobili ? najlepiej jak zasypią ten zalew bo poza smrodem syfu i tych martwych ryb które padają tam (powód zarybienie Sumami ^^ a tutaj K… nie ma sumów więc to nie jest zgodne z przepisami UNII, bo jak zarybiać to rybami które u nas występują a nie ta które są tanie ) To wszystko pomysły Burmistrza naszego są już na 0 nastawione .. to jest BEZ MÓZG a nie ktoś kto to usuwa po swojemu .

 10. lolek pisze:

  nie dziwcie sie ze wszystko w wachocku młodzież dewastuje oprócz śmierdzacego stawu nic tam nie ma, a zreszta mała strata Burmistrz na tydzien wiecej przepala z budzetu niż te latarnie warte

 11. europejczyk pisze:

  Zniszczyć, rozwalić i jeszcze bronić nygusów. Oto poziom rapersa. A swoją drogą niszczenie plakatów jak się ma do strat. Z tego co wiem, a byłem w komitecie „wieloryba” to akurat ten pan nikomu nie zrywał plakatów.

 12. mieszkanka pisze:

  Przecież wszyscy wiedzą kto to zrobił cały wąchock o tym chuczał sami sie chwalili i tak im nic niezrobią ! Umas wndale ą bez karni! tak jest od dawna!!! i tylko tu w Wąchocku tak jest!!! A co do syfu jaki mamy z fajnymm całkiem deptakiem to chciałam przypomnieć o plazach jaki były w planie i przez chwile ale woda wtedy była kakowego koloru ciekawe czy cos z tego bedzie!!!!!! jeszcze!!!!! A Panu burmistarzowi to już porzeciez nie zależy jeszcze przed kampanią wyborcza było wiadomo ze szykuje sobie ciepłą posadkę w sejmiku wojewódzkim!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.