Kronika Wąchocka, która była pełna podziwu dla tej oddolnej inicjatywy z przyjemnością publikuje listę osób i rodzin, które poświęciły swój czas na przedstawienie, które jak widać przygotowane był o z niespotykanym rozmachem. Oprócz wymienionych w poprzednim artykule rodziców swoje serce dla maluchów oddały ponadto natępujące osoby.
1. Pani Adamczyk-wykonanie chorągiewek, opieka nad dziećmi
2. Pani Adamus- opieka nad dziećmi
3. Pani Barańska- opieka nad dziećmi
4. Pani Pająk- wykonanie i dostarczenie kijków na kiełbaski, przeprowadzenie konkurencji dla dzieci, pomoc przy montażu dekoracji
5. Pani Grunt- użyczenie skrzyni na skarb, pomoc przy montażu, przeprowadzenie konkurencji
6. Pani Kowalska- pomoc przy malowaniu dekoracji
7. Pani Lach- opieka nad dziećmi
8. Pani Janssens- przygotowanie karteczek z zadaniami do balonów dla dzieci
9. Państwo Malinowscy- pomoc przy dekoracjach, przeprowadzenie konkurencji, opieka nad dziećmi
10. Pan Mazur- pomoc w montażu dekoracji
11. Pani Sajnóg- podarowała listewki do chorągiewek i opiekowała się dziećmi
12. Państwo Skoczyłasowie- pomoc w montażu dekoracji
13. Pani Staniszewska- dostarczyła monety do konkurencji
14. Państwo Szparagowie- wykonali flagę piratów,opieka nad dziećmi
15.Pani Kwaśniewska-wychowawczyni-przygotowanie dzieci na zabawę i nauka piosenek)
16. Pani Marek- wychowawczyni- przygotowanie dzieci do zabawy(nauka piosenek)oraz wykonanie lornetek dla dzieci
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam – powiedziała Iwona Hamera. Kronika Wąchocka dodaje od siebie, że bezinteresowne zaangażowanie Państwa w niespotykane przedsięwzięcie jest godne gratulacji. Nieczęsto się zdarza, że tak wiele rodziców nie oglądało się na wychowawców, lecz sami wspólnymi siłami potrafili zorganizować prawdziwy piracki Dzień Dziecka. Mamy nadzieję, że Państwa udział nie pozostanie bez echa i jeszcze nie raz skrzykną się Państwo by zorganizować wakacyjny piknik. Jak widać władza i MGOK nie mają monopolu na organizację wolnego czasu dla dzieci i ich rodzin. Czekamy zatem na powtórkę zabawy dla szerszego grona widzów i uczestników w czasie wakacji.
Fotoreportaż z niezapomnianej zabawy:













Super!!! Wykazaliście wspaniałą inicjatywę, gratuluje !!!