Chce być wazniejszy

Plakatowe wejście mistrza. Chce być, czy jest ważniejszy?(zdjęcia)

Węglów 13.11.br zaklejoną  aktualne zaproszenie na spotkanie wyborcze, oraz pod spodem zaklejony plakacik Haliny Nowickiej, która wcześniej zakleiła plakat innego kandydata. Nie rób innemu co tobie nie miłe.

Parszów 13.11.br. I co wyszło po tym zaklejeniu? Tomasz Szczy(?)… O nie, nie to nieprawda. Nikt na pana Jarosława Jacka nie? Trzeba było nie zaklejac, to by takie zdanie nie wyszło.

Wielka Wieś 13.11 br. – , strzał w samo serce. Dobrze, że się Tomasz i „towicz” jakoś uchowali. Plakat został „grzecznościowo” przewieszony w inne wolną miejsce.

Były strażacki komendant , tym razem jako kandydat do sejmiku województwa ugasił ledwo gorejące kandydatki do Rady Miejskiej na tablicy w Wielkiej Wsi.

I na koniec coś z ochrony przyrody. Kandydat do Rady Gminy???, która akurat w Wąchocku nazywa się Radą Miejską, jak przystało na drogowca, plakat swój przybił do przydrożnego drzewa, a co tam. Jego kandydat z tego samego komitetu jest tym samym drzewie nieco poniżej.

Share via email+1Share on TwitterShare on Facebook

Skomentuj (Komentarzy: 10)

Informacje o wachock.info

Strona redagowana od września 2010.Liczba zamieszczonych artykułów 1250
Ten wpis został opublikowany w kategorii AKTUALNOŚCI, Wybory-archiwum i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
 • Hejnał Wąchocka z balkonu Trybunału
  Ostatnia, 54 Sesja Rady Miejskiej. Wąchock ma już hejnał.(zdjęcia)
 • film Wąchock2
  Znów kręcili w klasztorze.

 • Tuba kontra tuba.

 • Powiat starachowicki podsumował kadencję.

 • Wojna plakatowa! Obwieszczenia pogodziły kandydatów.
 • Plakat na drzewie
  Tak się liczy wspólne dobro?

 • Statystyki „Kroniki Wąchocka”

 • Pierwszy proces w trybie wyborczym.

 • T.Szczykutowicz. Program Wyborczy kandydata na burmistrza -Druga publikacja.
 • spotkanie z wyborcami2
  Spotkania z Wyborcami.

 • Nędzna prowokacja.

 • Pożar na Kolejowej! Mogło spłonąć centrum Wąchocka

 • Kandydaci płacą za wynajęcie sali na spotkania wyborcze.

 • Spotkania kandydatów z wyborcami

 • Zwiedzanie hali sportowej. Otwarcie przed II turą?

 • Wieczór tybetański w Bielinach.

 • Kronika Wąchocka w sieci od 2 miesięcy

 • Gazeta Internetowa podczas ciszy wyborczej.

 • Karty do głosowania będą wydane rano. (autoryzowana rozmowa z Barbarą Derlatką, urzędnikiem wyborczym)

 • Najnowsze plakaty informują o postanowieniu sądu.

10 odpowiedzi na „Plakatowe wejście mistrza. Chce być, czy jest ważniejszy?(zdjęcia)

 1. janina pisze:

  Pan Tomasz …towicz nie powinien tak wcześnie wieszać swoich plakatów,wówczas to on byłby na wierzchu.Przecież to on zaczął ową wojnę plakatów.Swoimi plakatami pozaklejał większość wolnych miejsc.Pan Jarosław Samela nie obnosi się ze swoimi zasługami,jest to skromny i życzliwy człowiek a nie tak, jak wymieniony wyżej kandydat, który swe zasługi stawia na piedestale i chwali się nimi wszem i wobec. Trochę skromności panie Tomaszu.Złe komentarze,któe wystawiają panu panie Jarosławie, to nic innego jak niezdrowa konkurencja i gra polityczna.Ale, kto mieczem wojuje, od miecza ginie.Głowa do góry panie Jarosławie.Miejmy nadzieję,że większość obywateli nie da się omamić czczymi obietnicami,bo wiadomo,że chciałoby się każdego obywatela zadowolić,ale to nie uda się żadnemu z kandydatów.Pan Samela robił co mógł.Łatwo jest pięknie o sobie pisać i obiecywać,ale od tego jeszcze długa droga do realizacji.Chcieć a móc to dwa bardzo różne pojęcia.Więc dokładnie przemyślmy:czy lepszy jest skromny,czy „pyszny” burmistrz ?

 2. wachock.info pisze:

  Moje plakaty zostały tak powieszone, by zostało miejsce dla innych i tego mi Pani nie może zarzucać. Nikomu plakatów nie niszczymy, ani nie zaklejamy i tego samego KWW Otwarci dla gminy Wąchock oczekuje od innych. W kwestii zasług mojego konkurenta i obnoszenia się z nimi mam odmienne zdanie. „Skromność” widać właśnie teraz. Nie odbieram jednak Pani prawa do wyrażenia swojej opinii i zamieszczam ją w całości w Kronice. T.Sz

 3. Darek pisze:

  absolutnie się nie zgadzam z panią janiną. pyszny i to wyjątkowo jest ten skromny pani zdaniem burmistrz. pyszny i arogancki. a co do obnoszenia się z sukcesami pana Tomasza, to nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, widocznie ma czym się chwalić, ale jak widzę nie powinien według pani, bo za dobrze wypada na tle kandydatów?

 4. grumbol pisze:

  Pani nie rozumie chyba zasad kampanii, i pan Tomasz też nie. kandydaci zalepiają się wzajemnie i zrywają. tak jest przed każdymi wyborami. a to że ktoś był pierwszy to nie ujma, inny ktoś się spóźnił, a teraz ma problem i zalepia konkurentów więc gani tego pierwszego wmawiając mu że to jego wina. wszystkim nie dogodzi.

 5. Magdalena pisze:

  Moim zdaniem, kampania reklamowa i wzajemne zarzucanie sobie kto jest ”skromniejszy”, i więcej dla gminy wniesie jest zbędne. Ludzie tak na prawde znają każdego kandydata na burmistrza i nie potrzebne sa te całe kampanie, plakaty itp, bo kazdy wie na kogo zagłosowac, a plakat nic nie pomożę.I zgadzam się z Pania wyzej ze jest to niezdrowa rywalizacja. A obiecywanie mieszkańcą ”złotych gór” jest nie w porządku, ponieważ połowa nie zostanie z tego relizowana i na obietnicach sie skończy, czy też nie mam racji??

 6. Ruski pisze:

  W takim razie ciekawe Magdaleno, czemu tak konsekwentnie sa zrywane te plakaty. pani pewnikiem zrywa bo jako jedna z nielicznych wie na kogo głosowac.

 7. Magdalena pisze:

  Nie ja nie mam z tym nic wspólnego, a swoja drogą nie wiem po czym Pan to wnioskuje. Wiem, jakie są konsekwencje zrywania plakatów i nie robię tego. moze Pan ma z tym coś wspólnego, poniewaz poruszony jest ten temat?

 8. Magdalena pisze:

  A jak widać wyżej nie jest poruszone zrywanie plakatów tylko naklejanie jeden na drugi, więc chyba w tym jest problem.

 9. Ruski pisze:

  ja też nie zrywam, ale plakaty być muszą nawet w takim grajdole jak nasz. bo może nie wszyscy jednak znają kandydatów.

 10. Magdalena pisze:

  można wywiesić plakaty ale z głową i kulturą, a nie jeden na drugim, z których i tak nic nie da sie zobaczyc. I mam odmienne zdanie, i bez plakatów można miec wytypowanego swojego kandydata na burmistrza :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.